Jak dosáhnout perfektního vzhledu? Pomohou vám odborníci a kvalitní kosmetika

Brýlová skla

Trápí Vás bolesti očí a jste nuceni nosit dioptrické brýle? Nyní díky brýlovým čočkám a brýlovým sklům od Hoya budete moci konečně odhodit ostych před nošením brýlí. Brýlové čočky Hoya disponují nejen tou nejlepší kvalitou, ale také těmi nejlepšími technologiemi při nanášení povrchových vrstev. To jim umožňuje korigovat oční vady. Jejich brýle se vyznačují elegantností i praktičností. Osvědčeným výrobkem této společnosti jsou také samozabarvovací brýlové čočky. Jedinečně reagují na UV záření. Ty jsou jedinečné tím, že v místnosti dovedou být čiré a při pobytu venku umí získat takovou barvu, která odpovídá barvě slunečních brýlí. Váš zrak je díky tomu neustále chráněn.

To jak rychle a efektivně se dovedou přizpůsobit interiérovému i venkovnímu světlu závisí na okolních podmínkách Nejlépe a nejpružnější se nepřizpůsobují v chladnějším slunečném počasí. Společnost Hoya své výrobky přizpůsobuje i těm nejnáročnějším klientům a moc dobře ví, že velká poptávka je v poslední době zejména po tradičních minerálních čočkách, které jsou tenké, lehké a komfortní. Přitom nabízí stejné optické vlastnosti jako klasické minerální.

Hoya je skutečným odborníkem také v oblasti tvarů brýlových skel i čoček. Vybrat si můžete mezi čočkami progresivními, indoor, bifokálními nebo jednoohniskovými. Kvalitní čočky zde najdete pro čtení i řízení a rovněž pro jakékoliv vzdálenosti. Indoor brýlové čočky jsou vhodné zejména pro ty, kteří potřebují korelaci zraku na specifickou pracovní vzdálenost. Použít je můžete až do vzdálenosti čtyř metrů.

27. 03. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Kvalita monitoru (29. 08. 2014)
Je rozdíl v modrém...
Hubnutí plaváním (28. 04. 2014)
Zkušenosti s laminátovým...
úprava poprsí (20. 02. 2014)
Chceš si nechat prsa zvětšit...