Jak dosáhnout perfektního vzhledu? Pomohou vám odborníci a kvalitní kosmetika

Darujte masáž!

Nevíte, co vašim blízkým nebo přátelům darovat k narozeninám či k výročí? Zkuste jim zaplatit třeba netradiční ájurvédskou masáž, díky které si budou moci užívat chvíle pohody a klidu. Tento druh relaxace umí v člověku probudit mnohdy dávno zapomenuté pocity uvolnění a jakéhosi vnitřního řádu. Masáž dokáže pomoci organismu docílit rovnováhy, a to především pomocí jednoduchých a velice účinných pohybů, které jsou obvykle prováděny s citem a maximální péčí.

Masáž, ke které se využívají speciální bylinné oleje, je mnohdy také vnímána jako jakási očista organismu, která je jednou za čas pro tělo tolik potřebná.

Dalším oblíbeným typem masáže, který lze rovněž darovat, je masáž pomocí horkých lávových kamenů. Ty mají schopnost v sobě dlouho kumulovat teplo. Za použití aromatických přírodních olejů je pak proces tohoto druhu masáže velmi příjemný a blahodárný.

Zajímavou zkušeností mohou být masáže havajského typu, někdy též známé pod názvem lomi lomi. Při této masáži pracují maséři hlavně s tlaky na tělo a s třením těla ve vhodném rytmu.

Pro milovníky sladkostí jsou pak vhodné například medové, kokosové či čokoládové masáže, díky kterým si mohou masírovaní jedinci užívat také aromaterapii a mohou se nechat zahalit do svých oblíbených vůní a chutí. Pro ty, kdo si nedokážou představit život bez kofeinu, existuje také masáž drcenými kávovými zrny, která působí mimo jiné jako přírodní antioxidant a je vhodná jako přírodní peeling pokožky.

Darovat jakýkoliv druh masáže tedy neznamená jen darovat proceduru podporující zdraví, ale zároveň také darovat skvělý zážitek, o němž bude obdarovaný mluvit ještě dlouhou dobu. A takové dárky jsou přeci nejlepší!

 

28. 06. 2016

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Kvalita monitoru (29. 08. 2014)
Je rozdíl v modrém...
Hubnutí plaváním (28. 04. 2014)
Zkušenosti s laminátovým...
úprava poprsí (20. 02. 2014)
Chceš si nechat prsa zvětšit...