Jak dosáhnout perfektního vzhledu? Pomohou vám odborníci a kvalitní kosmetika

Dejte si svůj chrup do pořádku

Základní hygienické návyky nás učí již odmala, a přesto někteří jedinci i v dospělosti některé z nich stále postrádají. Nejčastěji je tento fakt vidět na chrupu. Je pravda, že některé věci i v souvislosti se zuby jsou geneticky podložené, většinu úspěchu s běloskvoucím zdravým chrupem však dosáhneme pravidelnou péčí. Pokud se řadíte mezi většinu lidí, kteří milují kávu, víno, kouří anebo propadli jinému neduhu, který jim brání v dosažení k zubům jako perličkám, nemusíte věšet hlavu. I pro vás jek dispozici řešení, s nímž budete se svými zuby hvězda už co nevidět. Bělení zubů Praha vám dokáže zajistit, že se již velmi brzy po rozhodnutí podstoupit tuto proceduru budete moci sebejistě usmívat na všechny a na všechno okolo sebe. No nezní takováto nabídka přeci jen lákavě? Sebevědomý život se žije sutečně pohodlněji.

            Za některých okolností je však potřeba, abyste navštívili specializované dentální středisko, především tedy z jiných důvodů nežli pouhé bělení. Například taková implantologie, respektive místo, kde si můžete nechat vsadit do dásní zubní implantáty. Co jsou vlastně ony zubní implantáty? Jedná se o titanové šrouby, které nahrazují kořeny zubů. Ty se následně ošetřují nejrůznějšími protetickými pracemi (tj. například korunkou, můstkem nebo protézami). Zní to náročně, že ano? I z toho důvodu byste při takovýchto zákrocích měli taději volit pracoviště, která se vám o váš chrup postarají jako o váš vlastní. V ordinacích, které opravdu stojí za to, používají většinou zahraniční implantáty značek Straumann, Replace nebo Nobel Biocare.         

            Myslíte, že je nemožné, aby se v České republice našel někdo, kdo dokáže udělat s vaším chrupem takové zázraky, jaké jsou tady zde popsány? Věřte, že ano, a dokonce i mnohem více! Prim hraje v ČR i na Slovensku jednoznačně Prague Dental Clinic. Podívejte se jen na jejich internetové stránky a uvidíte, že tohle je zkrátka firma na úrovni. O každém jejich zákroku si zde můžete ve srozumitelném jazyce přečíst – jako je tomu například zde www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/implantologie/. Neváhejte pro své zdraví udělat zase jednou něco navíc. 

29. 05. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Kvalita monitoru (29. 08. 2014)
Je rozdíl v modrém...
Hubnutí plaváním (28. 04. 2014)
Zkušenosti s laminátovým...
úprava poprsí (20. 02. 2014)
Chceš si nechat prsa zvětšit...