Jak dosáhnout perfektního vzhledu? Pomohou vám odborníci a kvalitní kosmetika

Díky pravidelnému cvičení jumpingu oblečete také letos Vaši oblíbenou sukni

Ráda byste si v létě oblékla Vaši oblíbenou sukni, avšak máte obavy, že se do ní po letošní nekonečné zimě nevlezete? Dříve než se venku konečně počasí probudí ze zimního spánku, můžete využít jedinečné nabídky rehabilitačního centra Rehazone na stále populárnější jumping. Rozpis lekcí i bližší informace o jumpingu najdete zde www.rehazone.cz/nase-sluzby/jumping

Jumpingem k atraktivní postavě

Jumping si zamiluje hned po první lekci snad každý, kdo má rád pohyb. Tento sport se skládá z vytrvalého skákání, posilování svalů a spousty zábavy. Skákání na malých trampolínách lze provozovat, jak v tělocvičnách, tak ve venkovních prostranstvích. Nemusíte se tak obávat, že byste s příchodem horkých letních dnů o tento jedinečný zážitek přišli. Lekce jumpingu jsou obvykle založeny na střídání rychlých sprintů s pomalejšími skoky. Součástí lekce jsou také silové prky. Celá hodina končí posilováním břicha a strečinkem. Po celou dobu posilujete také hluboké zádové a břišní svaly. Právě takto zvolené cviky vedou ke správnému držení těla. Ti, kteří jumping již někdy vyzkoušeli, si pochvalují, jak se jim nejen během pravidelného cvičení upravila postava, ale to že odchází po lekci nabyti novou energií. Jumping je ideální pro osoby se sedavým zaměstnáním, ženy po porodu, osoby s bolestmi kloubů i ty, kteří se potýkají s problémy se spánkem či stresem.

Zdravotní masáž a jiné služby rehabilitačního centra Rehazone

Rehabilitační centrum Rehazone však poskytuje také jiné služby než pouze jumping. Toto moderní rehabilitační centrum poskytuje také služby v oblasti fyzioterapie. Přijít sem můžete také za účelem masáže. Společně s fyzioterapeutem Praha najdete takovou masáž, která bude plně odpovídat Vaším potřebám.  Zdravotní masáže Praha 4 léčí zranění, zmírňují bolesti a stres i pomáhají ke zlepšení krevního oběhu a uvolňování napětí. V Rehazone si můžete dopřát například vazivovou masáž nebo třeba komplexní terapeutickou masáž.

22. 03. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Kvalita monitoru (29. 08. 2014)
Je rozdíl v modrém...
Hubnutí plaváním (28. 04. 2014)
Zkušenosti s laminátovým...
úprava poprsí (20. 02. 2014)
Chceš si nechat prsa zvětšit...