Jak dosáhnout perfektního vzhledu? Pomohou vám odborníci a kvalitní kosmetika

Doktorka Rau a její metody léčby

Trápí Vás zdravotní potíže zraku? Oční klinika Praha 6 se zaměřuje na metody refrakční chirurgie. Tato klinika nabízí také laserovou metodu, kterou sama vyvinula doktorka Rau. Veškeré potřebné informace o této klinice naleznete na webové adrese www.dr-rau.cz. U pacientů se zeleným zákrokem tato metoda dokáže snížit oční tlak. Tato nově vyvinutá metoda se obejde bez klasických glaukomových operací. Je prováděna nově doktorkou Rau a České Republice i Bavorsku.

Dále se Oční klinika Praha 6 zabývá laserovou léčbou krátkozrakosti, dalekozrakosti a zakřivení rohovky, které je typickým onemocněním astigmatismu. Pro úpravu krátkozrakosti, dalekozrakosti i zakřivení rohovky Oční klinika Praha 6 používá princip metody LASEK.  Doktorka Rau tuto metodu použila poprvé na oční laserové klinice v Nürnbergu. Povrch oka je při operaci dokonale znecitlivěn anestetickými kapkami. Okolí oka je kryto sterilní rouškou a pod víčka je umístěn malý rozvěrač, který zabraňuje při operaci mrkání. V průběhu operace oční lékař odstraňuje pomocí eximeru laseru mikroskopické částečky tkáně povrchu oka.  

Oproti metodě LASIK LASEK ovlivňuje pouze povrchní oblasti rohovky. Při operaci s LASEK není prováděn žádný řez do oka. Zatímco po operaci s použitím metody LASIK cítíte ještě dlouho bolest a hojení i optická rehabilitace trvá poměrně dlouhou dobu, u metody LASEK je tomu naopak. Vše zde probíhá rychleji. Tento způsob léčby se doporučuje zejména sportovců a zaměstnancům s nebezpečím poranění oka. U pacientů starších čtyřiceti pěti let, kteří trpí presbyopií, provádí monovizi nebo výměnu čočky s implantací multifokální čočky. Implantaci fakických čoček provádí u pacientů s tenkou rohovkou, s onemocněním rohovky či s velmi vysokou refrakční vadou.  

27. 08. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Kvalita monitoru (29. 08. 2014)
Je rozdíl v modrém...
Hubnutí plaváním (28. 04. 2014)
Zkušenosti s laminátovým...
úprava poprsí (20. 02. 2014)
Chceš si nechat prsa zvětšit...