Jak dosáhnout perfektního vzhledu? Pomohou vám odborníci a kvalitní kosmetika

Hubnutí plaváním

Dostat nějaký ten kilogram dolů je snem spousty lidí, a to jak žen, tak i mužů. Hledat bychom mohli spousty různých možností, které bezesporu vedou k efektivnímu hubnutí, nicméně mnohdy stačí pouhé plavání a máte spousty kilogramů dole. Vztah hubnutí a plavání je v podstatě neoddělitelný a lze s klidem v srdci hovořit o tom, že někteří lidé hubnou pouze plaváním. Důležité je ale bezesporu to, abychom měli z hlediska plavání dostatečně dobré zázemí, které nám umožní vysoké výkony související právě s hubnutím.

Základem je pochopitelně kvalitní bazén. Ne každý z bazénů může umožňovat vysoké fyzické výkony a s nimi spjaté hubnutí. Jestliže si vezmeme třeba malé bazény, které jsou určeny spíše na osvěžení než na plavání, tak můžeme rozhodně říct, že v nich zhubneme jen velmi těžko. Naopak větší bazény s velkou plochou určenou k pohybu mají optimálnější předpoklady k hubnutí prostřednictvím plavání. Volit mohou ale zájemci malé laminátové bazény, které již ale musí být opatřeny dostatečně silným protiproudem. Výběr bazénů je poměrně složitý a každý člověk si musí uvědomit, že najít ten neideálnější poměr mezi cenou a kvalitou bazénu je neskutečně náročné a mnohdy se to ani nepodaří. Jen při samotné koupi bazénu bychom taktéž měli vědět, jestli požadujeme bazén integrovaný anebo bazén, který bude nadzemní.

Druhý typ bazénu je zcela logicky levnější, protože není tolik nákladný na stavbu. Na webu http://www.albixon.cz/ si můžete prohlédnout pořizovací ceny takovýchto bazénů, které nemusejí být nikterak vysoké. Podívat se lze i na bazény, které svým vzhledem mohou představovat naprosto originály a ve vaší zahradě mohou působit i jako ozdoba a ústřední místo pro setkávání většího množství lidí. Jít může přitom klidně o bazény přímo zabudované v zemi, takže nebudou nijak zavazet.

17. 02. 2013

Diskuze k článku

Hubnutí pláváním (Petr) 01. 03. 2013 Odpověď

planuju poridit na zahradu novy bazen, tahle stranka vypada vic nez dobre, diky za inspiraci

Re: Hubnutí pláváním (Mirek P.) 30. 10. 2013 Odpověď

Ahoj, koupil jsem bazén od Albixonu, když měli 50% slevu. Doporučuji ti si akci vyhlídat - mají ji několikrát do roka.

Hubnutí plaváním (Jarka) 21. 02. 2013 Odpověď

Jakou máte zkušenost s laminátovými bazény?

Re: Hubnutí plaváním (Dominika M.) 28. 04. 2014 Odpověď

Zkušenosti s laminátovým bazénem mám jen pozitivní. Loni jsme jeden pro naše děti i nás pořídili a nemůžeme si jej vynachválit. Pokud chceš využít bazén i pro své hubnutí, doporučuji zakoupit nějaký obyčejný protiproud.

Nový komentář

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Kvalita monitoru (29. 08. 2014)
Je rozdíl v modrém...
Hubnutí plaváním (28. 04. 2014)
Zkušenosti s laminátovým...
úprava poprsí (20. 02. 2014)
Chceš si nechat prsa zvětšit...