Jak dosáhnout perfektního vzhledu? Pomohou vám odborníci a kvalitní kosmetika

Přijďte si zaskákat na jumping Praha

Vyplňujete ráda Váš volný čas sportovními aktivitami a ráda zkoušíte nové sporty? Pak přijďte mezi nás na lekce jumpingu Praha do Rehazone. Bližší informace o lekcích se dovíte zde www.rehazone.cz.

S jumpingem k perfektnímu vzhledu

Pod názvem jumping se skrývá velmi oblíbené kolektivní a aerobní cvičení na světě. Mnohé ženy si vybírají jumping nejen kvůli zábavnosti, ale také kvůli tomu, že právě s tímto sportem mohou úspěšně redukovat svou hmotnost. Během jedné hodiny jumpingu je totiž možné spálit až 1500 kalorií. Jumping Praha vede také ke zpevnění postavy a zlepšení kondice. S jumpingem zkrátka docílíte celkové stability těla. Při jumpingu na rozdíl od některých jiných cvičení netrpí klouby. Po lekcích budete odcházet psychicky odpočinutá a nabitá novou energií, která Vám pomůže zdolávat lépe každodenní povinnosti a stresové situace. Během skákání se totiž z těla odplavují jedy a toxiny.

V čem spočívá kouzlo jumpingu?

Součástí jednotlivých lekcí jsou malé dynamické poskoky, které se střídají s rychlými sprinty a balancováním na pružném výpletu trampolíny. Během cvičení zapojíte svaly, které posílíte jedině při balančních cvičeních. Při cvičení jsou zapojeny hluboké svaly zádové ve vrstvě kolem páteře. Jumping je také ideálním cvičením pro ženy po porodu, neboť posilují svaly pánevního dna. Jumping doporučují také fyzioterapeuti Praha 4. Pomocí těchto pohybů lze zamezit vzniku inkontinence. Na jumpingu na Vás však rozhodně nečeká pouze skákání, ale také motivující hudba a specifické pohyby. Do Rehazone můžete přijít nejen za účelem této sportovní aktivity, nýbrž také v případě zájmu o masáže, fyzioterapeutické lekce či zdravé cvičení.

28. 11. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Kvalita monitoru (29. 08. 2014)
Je rozdíl v modrém...
Hubnutí plaváním (28. 04. 2014)
Zkušenosti s laminátovým...
úprava poprsí (20. 02. 2014)
Chceš si nechat prsa zvětšit...