Jak dosáhnout perfektního vzhledu? Pomohou vám odborníci a kvalitní kosmetika

Pro perfektní nohy

Každá žena si přeje mít perfektní nohy. Dlouhé, štíhlé, zkrátka bez chyby. Krásné nohy se vyjímají zejména na vysokých podpatcích a v sukni či šatech. Kvůli svým nohám tak sportujeme a vydáváme ze sebe to nejlepší. Samotný sport však nestačí. Současná móda také velí, aby vaše nohy nepokrýval ani jeden přebytečný chloupek. Móda hladkých nohou začala před několika desítkami let a drží se stále. Hladká pokožka se rychle stala symbolem krásy a dokonalosti. Ženy často zbavují chloupků nejen lýtka, ale i stehna. Chcete mít perfektní nohy bez chloupků? A chcete, aby vám dokonale hladká pokožka vydržela dlouhou dobu? Jak na to vám poradí v centru laserové estetiky.
Laser je dokonalý pomocník při epilaci. Epilace je proces odstraňování nežádoucích chloupků z mnoha částí našeho těla. Spolu s chloupkem je zničen také kořínek, čímž se přispívá k dlouhodobému efektu epilace. Laserová epilace je velmi efektivní a šetrná. Při opakovaní zákroku laser zajistí, že chloupky již znovu nevyrostou. I při této proceduře však musíte dodržovat předem dané pokyny. Nedoporučuje se epilování po dobu 4 týdnů před zákrokem a po zákroku byste se neměli vystavovat ostrému slunečnímu záření nebo navštěvovat solária. Pro bližší informace si zadejte do internetového vyhledávače slova laserová depilace Praha.
Laser patří mezi nejmodernější technologie, které se používají v kosmetickém světě. Nepoužívá se pouze k depilacím či epilacím, ale také k ošetření pleti i celého těla. Velmi vhodné je toto ošetření například pro problematickou pleť trpící na akné. Laserové procedury na profesionální úrovni provádí v Centru laserové estetiky v Praze. Můžete se zde oddat příjemné relaxaci a zároveň udělat něco pro svou krásu a zdraví. V Centru laserové estetiky na vás čeká příjemné prostředí a zkušený personál. Budete se zde cítit prostě skvěle! Udělejte si den jen pro sebe a objednejte se na laserovou epilaci nebo ošetření pleti.

22. 11. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Kvalita monitoru (29. 08. 2014)
Je rozdíl v modrém...
Hubnutí plaváním (28. 04. 2014)
Zkušenosti s laminátovým...
úprava poprsí (20. 02. 2014)
Chceš si nechat prsa zvětšit...