Jak dosáhnout perfektního vzhledu? Pomohou vám odborníci a kvalitní kosmetika

Terapie těla i mysli...

V zdravém těle zdravý duch praví se v jednom hezkém přísloví. Napravit případná poškození tělesné schránky lze mnohými způsoby. Nejlepší je vzít si z každého způsobu kousek, vše propojit a ještě ke všemu zklidnit mysl. O čem je řeč? To by vám mohli povědět odborníci z Prahy 6. Společnost Cordeus na svých stránkách www.cordeus.cz/sluzby/pece-o-telo-fyzioterapie/fyzioterapie/informuje o všech možnostech, které jsou k mání. Kromě klasického formování těla pomocí cvičení – ať už se jedná o jógu, pilates, anebo třeba o blahodárné plavání, anebo o alternativnější druhy pohybu – jsou samozřejmě k mání také váživoví poradci, kteří uzdraví tělo pomocí úpravy jídelníčku.

Zlepšení jídelníčku

Právě jídelníček je mnohdy velmi opomíjený, přitom se díky němu dá vylepšit opravdu celé tělo! No uznejte, že i váš vysněný vůz jezdí lépe a raději na kvalitní benzín a kvalitní oleje, než na něco, co rychle seženete na prvním rohu v bezejmenné benzínové pumpě. A hlavně, že mu musíte palivo doplňovat v rovnoměrných pravidelných dávkách. Podobně v podstatě funguje i naše tělo. Čím kvalitnější potraviny mu dáme, a čím více budeme dodržovat pravidelnost přísunu veškerých potřebných látek, tím více se vám vaše tělo odvděčí příjemným pocitem a svým perfektním fungováním. Zdravá výživa Praha je tu od toho, aby správně nastartovala všechny potřebné procesy!

Zlepšení psychického stavu

Zdraví v těle pak lze dovršit také terapiemi mysli. Všechno v těle – jak fyzično, tak duchovno, je totiž propojená nádoba. Když je jedné složce zle, pravděpodobně stáhne k vodě i tu druhou a naopak. Málokdo si tento fakt chce připustit. Pakliže se ale tak stane, je to první cesta k úspěchu. K tomu, abyste se cítili fit a abyste se dokázali celý den mile usmívat!  

 

25. 06. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Kvalita monitoru (29. 08. 2014)
Je rozdíl v modrém...
Hubnutí plaváním (28. 04. 2014)
Zkušenosti s laminátovým...
úprava poprsí (20. 02. 2014)
Chceš si nechat prsa zvětšit...